Mimishop
Dětský bazar - 7. strana

Inzerce dětských věciček a mimishop.

Nabídky Poptávky Vše   Inzerátů: 94
19. 2.
neděle
Foto není k dispozici Doučování anglického jazyka.

Nabízím doučování anglického jazyka pro děti se základním vzděláním. Jazyk studuji již 10 let. V případě zájmu mě kontaktujte na mailu: prokopova.barbora8@gmail.com

100,-
Havířov
15. 1.
neděle
Kojenecká váha Kojenecká váha

Prodám zcela novou, nepoužitou kojeneckou váhu. Váha je velmi přesná, dizajnově povedená, určena pro vážení kojenců a dětí do 20kg s přesností 5g. Z váhy lze jednoduchým způsobem oddělit vážící misku a použít váhu pro vážení dětí ve stoje. Prosím kontaktování ..

3.025,-
Hradec Králové
29.12.
čtvrtek
RC kvadrokoptéra Syma X5C Originál s HD kamerou RC kvadrokoptéra Syma X5C Originál s HD kamerou

Nový model 2016 kvadrokoptéry SYMA X5sc s HD kamerou je Originální Dron a je nástupcem povedené verze Syma X5C s řadou vylepšení. Kvadrokoptéra SYMA X5SC je luxusně zpracovaná i po stránce designu, stává se tak klenotem mezi Drony. RC model Dronu originální SYMA X5C s HD kamerou, ..

1.590,-
Hlinsko
28.12.
středa
RC pavouk Tarantule Výprodej RC pavouk Tarantule Výprodej

Plně funkční velký pavouk tarantule na dálkové ovládání. Pomocí tlačítkového vysílače lze ovládat lezení pavouka dopředu, dozadu, doleva a doprava. Při stisknutí prostředního tlačítka na vysílači pavouk sám předvede své dovednosti. Při pohybu vypadá pavouk velmi ..

490,-
Hlinsko

Stránka: 1... 3 4 5 6 7

Nová inzerce Nenašli jste co hledáte? Zadejte si sem inzertní poptávku právě teď!

Mimishop

V této rubrice naleznete inzeráty s tématikou Mimishop.
Pro změnu inzertní rubriky z Mimishop na jiné téma inzerce, klikněte v menu na zvolenou rubriku a vypíší se vám vybrané inzeráty. Inzerce dětských věciček a mimishop


© Inzerce.net - Dětský bazar, Mimishop
Nápověda - Podmínky - RSS