Ostatní věci pro děti
Ostatní

Bazar ostatních věcí pro děti


Nabídky Poptávky Vše   Inzeráty v rubrice

Ostatní věci pro dítě

15. 9.
sobota
Nový sportovní batoh/taška/ do školy,nepoužitý... Nový sportovní batoh/taška/ do školy,nepoužitý...

Prodám nový sportovní batoh/taška/,nápaditý design. Rozměry š.35 v.45 hl.25cm dvě postranní úchyty na lahve.3x prostorné oddělené kapsy na zip.Velmi lehká,sportovní luk.Praha-775234460

190,-
Praha
5. 5.
sobota
DĚTSKÝ DOMEČEK NA KOLEČKÁCH PO RENOVACI DĚTSKÝ DOMEČEK NA KOLEČKÁCH PO RENOVACI

Použitý dětský zahradní domeček po renovaci. Originální dětský zahradní domeček na kolečkách, ve kterém si mohou děti hrát za každého počasí. Mohou v něm psát úkoly, hrát karty a různé hry a ty statečnější v něm mohou i spát. Vždy budou v suchu, protože podlaha ..

19.900,-
Nové Město nad Metují
21. 4.
sobota
Dětská postýlka Dětská postýlka

Prodám dětskou postýlku po 2 dětech, uložný prostor, 2 matrace z kokosového vlákna, chránič na matrace, mantinel, prostěradla. Cena je 1000, osobní předání Valašské Meziřičí, inzeruji i jinde

1.000,-
Velké Meziříčí
19. 4.
čtvrtek
Dětská toaletka Dětská toaletka

Prodám starší plastovou toaletku,někde škrábnutá. Je polohovací vhodná i do koutu ,po rozebrání použití na dvě toaletky.

500,-
Strakonice
12.11.
neděle
Dětská aku čtyřkolka Dětská aku čtyřkolka

Prodám nejetou, novou čtyřkolku pro děti do hmotnosti 30kg. Napájení je z 12V/7Ah akumulátoru. Maximální rychlost cca 3 - 6 km/h. Délka 112cm. Vozítko je vybaveno i zpátečkou a zvukovými efekty. V nabídce na naradinazahradu. V případě zájmu o koupi volejte prosím na uvedené ..

3.790,-
Jičín
8.11.
středa
Dětská elektrická čtyřkolka Dětská elektrická čtyřkolka

Nabízím novou, nejetou čtyřkolku pro děti do hmotnosti 30kg. Napájení je z 12V/7Ah akumulátoru. Maximální rychlost cca 3 - 6 km/h. Délka 112cm. Vozítko je vybaveno i zpátečkou a zvukovými efekty. V nabídce na naradinazahradu. V případě zájmu o koupi volejte prosím na uvedené ..

3.790,-
Jičín
7.11.
úterý
Příležitost pro všechny! Příležitost pro všechny!

Opportunity pro všechny! Veškeré vaše finanční potřeby neváhejte a kontaktujte nás. Mail: offers.financing.online@hotmail.com děkuji

Cena dohodou
Plzeň
16. 5.
úterý
Cínoví vojáčci Cínoví vojáčci

Prodej cínových vojáčků - mnoho druhů a provedení od středověku po současnost, pěší i jízdní figurky, barvené i nebarvené + děla, sudy, keře, zídky a další příslušenství. Cena od 100kč za figurku.

100,-
Praha

Stránka: 1

Nová inzerce Nenašli jste co hledáte? Zadejte si sem inzertní poptávku právě teď!

Ostatní věci pro děti

V této inzertní rubrice naleznete inzeráty s tématikou Ostatní věci pro děti.
Pro změnu inzertní rubriky z Ostatní věci pro děti na jiné téma inzerce, klikněte v menu na zvolenou rubriku a vypíší se vám vybrané inzeráty.


© Inzerce.net - internetová inzerce, Ostatní věci pro dítě
Nápověda - Podmínky - RSS